Kategoria:

Kochani,
niestety, to już ten czas zakończenia sezonu Morsowego 2018/2019.

Jak co roku zapraszamy na wyjazdowe zakończenie sezonu Morsowego w Przesiece w dniach 12-14 kwietnia 2019. W tym roku śpimy w Chybotku i Marzeniu, sobotni bal w tym roku temat "Kosmiczne Jaja". Wiem, że macie duże pole do popisu ;) i wasza kreatywność jak zwykle nas zaskoczy ;). Ilość miejsc ograniczona - obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy.

Kliknij i zarejestruj się teraz

Uwaga!! zgłoszenia przyjmujemy do dnia 22 marca 2019 roku.  

Kategoria:

W dniach 9 i 10 lutego 2019 nie odbędzie się kąpiel morsowa na Morskim Oku. Kąpielisko będzie nieczynne. Zapraszamy wszystkich 16 lutego na godzinę 10:30.

Dymitr
Kategoria:

Zimno leczy ciało - 10 korzyści leczenia zimnem

10 korzyści leczenia zimnem

Czy wiesz, że zimno może pomóc nam w odchudzaniu, w chorobach nowotworowych, w lepszym śnie, czy na przykład w cukrzycy? Posłuchaj jak w tani i prosty sposób możesz poprawić swoje zdrowie. A oto korzyści niskich temperatur wymienione w punktach.

Dymitr
Kategoria:

Teraz jest światową rekordzistką

Fińska płetwonurek Johanna Nordblad, po wypadku na rowerze, omal nie straciła nogi w związku z martwicą. W ramach leczenia nogi rozpoczęła swobodne nurkowanie pod lodowcem Arktyki. Na początku, kiedy zaczęła, ból był agonalny. Obecnie jest światową rekordzistką w sporcie, który pokochała.

Miejsce kąpieli

Kąpielisko Morskie Oko, ul. Chopina 27, Wrocław