Odwołane wszystkie kąpiele na Morskim Oku

Krzysztof
Odwołane wszystkie kąpiele na Morskim Oku

Drogie Morsetki, Morsowie, Darczyńcy i Przyjaciele.

Mamy dla Was smutną wiadomość o odwołaniu wszystkich kąpieli morsowych na Morskim Oku we Wrocławiu. Zgodnie z decyzją Prezydenta miasta Wrocławia i pismem otrzymanym od Dyrektora Młodzieżowego Centrum Sportu, któy jest właścicielem obiektu Morskie Oko, wszystkie obekty miejskie zostają zamknęte do odwołania. Odwołane zostały wszystkie treningi, zajęcia i imprezy na obiektach miejskich.

Nie poddajemy się żadnej panice ani histerii. Mamy umowę z miastem i obowiązują nas wszelkie zasady i rozporządzenia władz miasta dlatego odwołujemy morsowanie do odwołania.

Padły propozycje żeby zorganizować się nieformalnie. My jako Zarząd prosimy jednak o wstrzemięźliwość i zdrowy rozsądek, zgodnie z apelem Prezydenta Jacka Sutryka do organizacji poza rządowych, które organizują różne formy aktywnośći dla mieszkańców Wrocławia, aby w tym okresie powstrzymać się od działalności i nie podwyższać ryzyka. 

Wiemy, że My Morsy mamy dobry system odpornościowy i każdy indywidualnie zorganizuje coś dla siebie i przetrwa ten czas. Indywidualnie to słowo klucz na teraz. 

Będąc odpowiedzialnymi i krzewiąc ideę zdrowego stylu życia, propagujemy też zdrowy rozsądek, odpowiedzialność i troskę o drugiego człowieka. Dlatego odwołujemy kąpiele i apelejumy o nie organizowanie kąpieli zbiorowych, co byłoby wysoce nieodpowiedzialne a wręcz lekkomyślne. Wiemy, że możemy na Was liczyć, nie takie przeciwności pokonywaliśmy razem.

Trzymajcie się zdrowo, antywirusowo i do najbliższego zamoczenia Zarząd 

Kategoria: