Rozpoczęcie sezonu morsowego 2020/2021

Krzysztof

Morsetki, Morsowie i Przyjaciele

Jak wiecie mamy nowe wytyczne związane z pandemią Covid 19 dlatego podpisanie umowy zostało wstrzymane i nie wiemy kiedy i czy rozpoczniemy sezon morsowy.

Jak widzicie w internecie wiele klubów odwołuje rozpoczęcie sezonu i kąpiele ( KKM Kaloryfer). Są też inne,

które nie zważają na przepisy i obostrzenia.

Wiemy, że są wśród nas osoby, które przestrzegają zasad związanych z pandemią i takie, które je ignorują. Ponieważ reprezentujemy Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy i jego interesy dlatego prosimy Was wszystkich o jeszcze chwilę cierpliwości i wyrozumiałości. 

Występujemy z pismem do Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej z prośbą o zaakceptowanie możliwości korzystania z kąpieliska Morskie Oko we Wrocławiu zgodnie z wytycznymi, które załączamy do pisma. 

Jeśli otrzymamy zgodę, to nic nie będzie stało na przeszkodzie abyśmy mogli rozpocząć sezon oficjalnie, zgodnie z obowiązującymi przepisami i bezpiecznie dla nas wszystkich.

Chciałbym podkreślić w tym miejscu, że cały czas Zarząd działa na pełnych obrotach i robi wszystko co jest w naszej mocy, abyśmy mogli się wspólnie bezpiecznie i legalnie kąpać. Każde inne działanie mogłoby narazić Stowarzyszenie na kary, a was na zakażenie. 

Kochani Trzymajcie się morsowo, korzystajcie z kąpieli indywidualnych i dbajcie o siebie i innych. 

W imieniu Zarządu 

Prezes - Krzysztof Żygadło 

 

Kategoria: