Tomek
Kategoria:

Osoba nie będąca członkiem Stowarzyszenia Wrocławskie Morsy może kontynuować, po 01 grudnia 2022 w bieżącym sezonie, uczestnictwo we wspólnych kąpielach morsowych jako DARCZYŃCA MIESIĘCZNY lub DARCZYŃCA SEZONOWY pod warunkiem przekazania darowizny na rzecz Stowarzyszenia w kwocie nie mniejszej niż podane poniżej.

W sezonie 2022/2023 jest to kwota:

 • DARCZYŃCA MIESIĘCZNY: 40 zł za dany miesiąc kalendarzowy 
 • DARCZYŃCA SEZONOWY: 125 zł opłata do końca sezonu (do 31 marca)
 • JEDNORAZOWE WEJŚCIE: 10 zł ( Blik-iem 786665021 lub na konto stowarzyszenia)

Po wpłacie darowizny miesięcznej i rocznej Wpłacający zostanie wpisany jako DARCZYŃCA na listę osób uprawnionych do wspólnych kąpieli morsowych. Otrzyma również stosowną kartę DARCZYŃCY UPRAWNIONEGO.

Darowizny należy wpłacać zgodnie z danymi umieszczonymi na naszej stronie internetowej w zakładce Kontakt. W tytule przelewu należy wpisać: „nazwisko i imię – darowizna na cele statutowe”.

Przywileje DARCZYŃCY:

 • MIESIĘCZNY: Możliwość uczestnictwa we wszystkich zamkniętych kąpielach i wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy w danym miesiącu kalendarzowym. Brak możliwości wprowadzania osób towarzyszących.    
 • SEZONOWY: Możliwość uczestnictwa we wszystkich zamkniętych kąpielach i wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy do końca sezonu (31 marzec 2023). Możliwość maksymalnie TRZYKROTNEGO wprowadzenia na kąpiel jednej osoby towarzyszącej.

Obowiązki DARCZYŃCY:

 • Przestrzeganie Regulaminu kąpieli oraz stosowanie do zaleceń osoby prowadzącej kąpiel.
 • Dostarczenie Oświadczenia uczestnika przy pierwszej wspólnej kąpieli.
 • Czuwanie nad właściwym zachowaniem oraz bezpieczeństwem osób wprowadzanych na wspólną kąpiel morsową.
 • Punktualne przychodzenie na kąpiel: 10:45 - 11:00. o godzinie 11:00 brama wejściowa jest zamykana.

Dokumenty:

 1. Regulamin kąpieli
 2. Oświadczenie interaktywne (pobierz, wypełnij, wydrukuj, podpisz i przynieś na kąpielisko):
Kategoria:

Jeżeli jesteś członkiem naszego stowarzyszenia, możesz zamówić poszczególne elementy stroju, z logo Wrocławskie Morsy, wypełniając poniższe formularze.

Czas realizacji od kilku tygodni do kilku miesięcy (zależy od ilości zgłoszeń).

Koszulka termoaktywna

Cena:

Kliknij i zamów:
Koszulka termoaktywna

Ponczo

Cena:

Kliknij i zamów:
Ponczo

Polar Klubowy

Cena:

Kliknij i zamów:
Polar Klubowy

 

Kategoria:

Cieszy nas że tu trafiłeś/aś, bo oznacza to, że jesteś zainteresowany/a wstąpieniem w poczet członków Stowarzyszenia „Wrocławskie Morsy”. Oto kilka wymagań, które musisz spełnić:

 1. Aktywnie uczestnicz w kąpielach w trakcie sezonu morsowego. Angażuj się w pomoc przy kąpielach (rozkładanie i składanie flag, plandek).
 2. Poproś któregoś z Członków Stowarzyszenia aby został Twoim wprowadzającym. W sprawie osoby wprowadzającej możesz się zwrócić do Zarządu - przydzielimy Ci ją.
 3. Zapoznaj się z Regulaminem Kąpieli i Statutem Stowarzyszenia. Regulamin będzie Ciebie obowiązywał od teraz, a Statut po przyjęciu w poczet członków Stowarzyszenia. Dokumenty te, wraz z drukiem deklaracji członkowskiej możesz pobrać poniżej.
 4. Wydrukuj i wypełnij1 deklarację członkowską.
 5. Wykąp się z nami minimum 5 razy, za każdym razem zabierz ze sobą swoją deklarację. Po kąpieli podaj ją osobie wprowadzającej która potwierdzi kąpiel datą i swoim czytelnym podpisem.
 6. Złóż na ręce kogoś z Zarządu wypełnioną deklarację członkowską (na deklaracji powinny znaleźć się podpisy osoby wprowadzającej, potwierdzające uczestnictwo w kąpielach w bieżącym sezonie).

Na podstawie złożonej deklaracji Zarząd podejmie decyzję o przyjęciu Ciebie w poczet członków Stowarzyszenia, odroczy podjęcie decyzji lub odmówi przyjęcia. O podjętej decyzji zostaniesz poinformowany e-mailem.

Jeżeli Zarząd podejmie decyzję o przyjęciu Ciebie w poczet członków Stowarzyszenia - zostaniesz poinformowany o wysokości, terminie i sposobie wpłaty wpisowego oraz składki członkowskiej. Po ich uiszczeniu otrzymasz strój klubowy (czapkę, szalik oraz koszulkę) i oficjalnie staniesz się Członkiem Stowarzyszenia. Od tego momentu będziesz posiadał pełnię praw członkowskich, ale również i obowiązki, do których w szczególności należy jak najczęstszy udział w naszych kąpielach i spotkaniach.

Od 1 grudnia kąpielisko otwarte będzie tylko dla członków naszego Stowarzyszenia.

Jako członek Stowarzyszenia masz możliwość maksymalnie TRZYKROTNEGO wprowadzenia na kąpiel jednej osoby towarzyszącej.

Jeśli nie spełniłeś opisanych wymagań, nie przejmuj się. Masz szansę uczestniczenia w kąpielach po 1 grudnia, pod warunkiem, że zostaniesz naszym Darczyńcą, Po wpłacie odpowiedniej darowizny otrzymasz stosowną kartę i bez żadnych problemów będziesz kąpać się z nami. Sprawdź szczegóły: Zostań darczyńcą?


1Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią, deklarację (osoba małoletnia) w Twoim imieniu składa Twój opiekun prawny.

Dokumenty:

 1. Statut Stowarzyszenia „Wrocławskie Morsy”
 2. Regulamin kąpieli
 3. Deklaracje interaktywne (pobierz, wypełnij, wydrukuj, podpisz i przynieś na kąpielisko):
Kategoria:

Będzie nam miło jeżeli udostępnisz informację o nas na swojej stronie internetowej lub blogu. Możesz wykorzystać dowolny baner lub link tekstowy zamieszczony poniżej.

Jak dodać baner?
– Skopiuj kod HTML znajdujący się pod jednym z poniższych banerów i wklej go w wybranym miejscu swojej strony.

Banery

Wrocławskie Morsy
Wrocławskie Morsy
Morsy Wrocław
Morsy Wrocław
Morsy Wrocław
Morsy Wrocław
Wrocławskie Morsy
Wrocławskie Morsy
Wrocławskie Morsy
Morsy Wrocław
Wrocławskie Morsy

Linki tekstowe

Wynik wygląda następująco: Wrocławskie Morsy
Wynik wygląda następująco: Morsy.Wroclaw.pl
Kategoria:

Niektórzy uważają, że to co robimy to sport ekstremalny. Inni twierdzą, że tylko szaleńcy się na to decydują. Większość morsujących z nami osób twierdziło kiedyś, że nigdy w życiu tego nie zrobią. Jak się później okazało, stało się to naszym stanem umysłu :)

Jeśli chcesz spróbować kąpieli w zimnej wodzie po raz pierwszy i zdecydowałeś się, że chcesz to zrobić z nami, to nie zastanawiaj się więcej czy jesteś za chudy, za stary, czy jest za zimno, czy już za późno. Po prostu przyjdź na nasze morsowisko, a my już się Tobą zajmiemy :)

Najważniejsze co musisz wiedzieć, to czy nie masz nadciśnienia tętniczego, choroby układu krążenia czy choroby serca. Jeśli jesteś pewien, że nie masz żadnych przeciwwskazań do takiej kąpieli, to przygotuj sobie:

 • karimatę,
 • ręcznik i/lub szlafrok,
 • buty do wody,
 • czapkę,
 • rękawiczki,
 • strój do kąpieli.

Możesz też zabrać ze sobą termos z gorącym napojem. Następnie zapoznaj się z naszym nieskomplikowanym regulaminem kąpieli oraz wydrukuj i wypełnij oświadczenie. Wszystko razem spakuj do torby i weź ze sobą na kąpiel.

Dokumenty:

 1. Regulamin kąpieli
 2. Oświadczenie interaktywne (pobierz, wypełnij, wydrukuj, podpisz i przynieś na kąpielisko):

Po wszystkim, nie zapomnij podzielić się z nami swoimi wrażeniami z pierwszej kąpieli, opisując je w kilku zdaniach i wysyłając na email podany w zakładce kontakt. Można załączyć jedno zdjęcie. Zobacz pierwsze wrażenia innych.