11.11.2012 kąpieli patriotyczna

Witajcie.

11 listopada na zaproszenie klubu Morsów z Lubania 11 naszych przedstawicieli odbyło wspólną patriotyczną kąpiel w przepięknej scenerii. Z Morsami z Lubania spotkaliśmy się o godz. 11.00 na Rynku w Gryfowie Śląskim. Stamtąd udaliśmy się na "morsownię" Lubańskich Morsów.  Wspaniałe jezioro, czysta woda, piękny, jesienny krajobraz i my - morsy. Po krótkiej rozgrzewce i przyodzianiu się w  biało - czerwone elementy dekoracyjne morsy z radością wbiegły do wody. Po pierwszym zanurzeniu odbyła się sesja fotograficzna po której większość ponownie weszła do wody. Temperatura wody w tym dniu wynosiła 8 stopni ale atmosfera była tak wspaniała i gorąca, że nikomu nie chciało się wychodzić z wody.

Po kąpieli otrzymaliśmy pamiątkowe certyfikaty a następnie udaliśmy się na zwiedzanie Zamku Czocha, muzeum oraz podziwialiśmy widok z wieży zamkowej na jezioro Leśniańskie. Na wszystkich spore wrażenie zrobiła sala tortur.  Po zwiedzaniu udaliśmy się na wspólną biesiadę do niezapomnianej restauracji :)

Było naprawdę bardzo fajnie i bawiliśmy się znakomicie. Bardzo dziękujemy Lubańskim Morsom za zaproszenie i wspaniałą wspólną zabawę.

Kategoria: