
🧡 💦 🥾
Wyjazdowe zakończenie sezonu morsowego tym razem przypadło na ostatni weekend marca. Tradycyjnie grupa Wrocławskich Morsów udała się do Przesieki. Wodospad Podgórnej przyciąga nas kilka razy w roku. Jest to magiczne miejsce, które daje ukojenie i pozwala zapomnieć o troskach dnia codziennego. Od lat wracamy tu z taką samą radością i zawsze z tym samym zachwytem. Każdy znalazł coś dla siebie, było wspólne biesiadowanie, rozmowy przy ognisku, tańce, wieczorne kąpiele i górskie łazikowanie. Jednym z punktów wyjazdowej imprezy była wycieczka w góry, czyli to co łaziki lubią najbardziej. Część grupy wybrała się na malowniczą trasę, podziwiać piękne widoki z grzbietu Karkonoszy. Jednak pogoda postanowiła spłatać Morsom figla 😉 a padający poziomo śnieg dostarczył dodatkowych atrakcji! W tym czasie pozostałe morsiaki eksplorowały ciekawe miejsca w pobliskich Cieplicach i Karpaczu. Atrakcjom nie było końca. W niedzielę 26/03/2023 odbyła się uroczysta kąpiel w wodospadzie. Do Przesieki zjechały się Morsy z Wrocławia i okolic, żeby pożegnać mroźne dni, a tym samym oficjalne zakończyć sezon 2022/2023. Atmosfera była gorąca, humory cudowne, temperatura wody idealna 3,7C... To był dobry czas, baterie zostały naładowane na 200% 💪 🔥 🧡 Dziękujemy za wspólną zabawę Członkom Stowarzyszenia i Naszym Przyjaciołom 💚
Do szybkiego zobaczenia!