2026-05-02 Góry, suknie i balia – kończymy sezon!

Mirella

Kolejny raz Przesieka nas nie zawiodła! 🌲 Zakończenie sezonu świętowaliśmy dokładnie tak, jak lubimy – po swojemu i razem. Sobota pokazała dwa oblicza naszej ekipy, oba pełne pasji i radości ze wspólnego czasu.„Górocholicy” postawili na konkretne kilometry. Piętnastokilometrowa pętla z Rozdroża Izerskiego była pełna niespodzianek, zamiast trzymać się szlaku pod kopalnią Stanisław, daliśmy się ponieść przygodzie. Dzika ścieżka w stronę Wysokiego Kamienia i autorskie skróty do Rozdroża pod Zwaliskiem dostarczyły nam mnóstwo emocji, a powrót zielonym szlakiem był idealnym zwieńczeniem tej trasy.W tym samym czasie dolina Przesieki stała się tłem dla prawdziwego festiwalu kobiecości i relaksu. Sesja zdjęciowa naszych Morsetek  w zwiewnych sukienkach przy pięknym Wodospadzie Podgórnej zapierała dech w piersiach, a pozostała część grupy łapała pierwsze majowe słońce, regenerując siły podczas kąpieli w balii.

 

  • 001
  • 002
  • 003
  • 004
  • 005
  • 006
  • 007
  • 008
  • 009
  • 010
  • 011
  • 012
  • 013
  • 014
  • 015
  • 016
  • 017
  • 018
  • 019
  • 020
  • 021
  • 022
  • 023
  • 024
Kategoria: