2026-05-01/03 Wyjazdowe zakończenie sezonu

Mirella

W majowy weekend postanowiliśmy zorganizować wyjazdowe zakończenie sezonu morsowego. Tym razem naszą miejscówką były Domki na Skałkach w Przesiece. Jak zawsze było dużo śmiechu, wspólnych rozmów i świetnej zabawy.

Oczywiście nie zabrakło kąpieli pod wodospadem Podgórnej. Dla żartu pojawiły się nawet sanki w maju - taki symbol kończącej się zimy i sezonu morsowania.

Świetną zabawą była integracja pod hasłem „Piraci z Karaibów”. Każdy się przebrał i naprawdę wyglądaliśmy jak aktorzy z filmu. Było dużo śmiechu i fajnych zdjęć.

Sobotni wieczór upłynął nam przy ognisku i kociołku, a niedzielę rozpoczęliśmy od wspólnego śniadania. Jajecznica Zenka, jak zawsze, była palce lizać, a tosty szefowej to po prostu niebo w gębie!

Na finał, w niedzielę, odbyła się uroczysta kąpiel pod wodospadem. Wszyscy wskoczyliśmy do wody w tradycyjnych białych koszulach i pomarańczowych krawatach. Wodospad zaroił się od naszych klubowych barw i pozytywnej energii. 

To był fantastyczny wyjazd - wróciliśmy do domów szczęśliwi i z głowami pełnymi wspomnień!

 

  • 001
  • 002
  • 003
  • 004
  • 005
  • 005a
  • 007
  • 008b
  • 009
  • 010
  • 011
  • 012
  • 013
  • 014
  • 015
  • 016
  • 017
  • 018
  • 019
  • 020
  • 021
  • 022
  • 023
  • 024
  • 025
  • 026
  • 027
  • 028
  • 029
  • 030
  • 031
  • 032
  • 033
  • 034
  • 035
  • 036
  • 037
  • 039
  • 040
  • 041
  • 042

 

 

 

 

 

Kategoria: