Aktualności

Kategoria:

Drogie Morsetki, Morsowie, Darczyńcy i Przyjaciele.

Mamy dla Was smutną wiadomość o odwołaniu wszystkich kąpieli morsowych na Morskim Oku we Wrocławiu. Zgodnie z decyzją Prezydenta miasta Wrocławia i pismem otrzymanym od Dyrektora Młodzieżowego Centrum Sportu, któy jest właścicielem obiektu Morskie Oko, wszystkie obekty miejskie zostają zamknęte do odwołania. Odwołane zostały wszystkie treningi, zajęcia i imprezy na obiektach miejskich.

Nie poddajemy się żadnej panice ani histerii. Mamy umowę z miastem i obowiązują nas wszelkie zasady i rozporządzenia władz miasta dlatego odwołujemy morsowanie do odwołania.

Add a comment
Kategoria:

Prezydent Miasta Wrocławia i Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy zapraszają serdecznie miłośników smoczych łodzi, drużyny morsów, kibiców i wszystkich chętnych do udziału w I Mistrzostwach Morsów na Smokach.

Impreza odbędzie się w dniach  2 – 4 października 2020 we Wrocławiu. W planie imprezy wiele atrakcji: zawody Morsy na Smokach w malowniczym rejonie miasta na Odrze, zwiedzanie Wrocławia, Bal Integracyjny na Stadionie, wspólne  morsowanie.

Uczestnicy będą mieć okazję poznać miasto z innej strony i poczuć tą słynną atmosferę i odkryć jego urok. 

Zapisy na imprezę w dwóch opcjach:
  • dla drużyn (10 wioślarzy, sternik i bębniarz),
  • dla uczestników i kibiców (bez zawodów). 

Zakwaterowanie we własnym zakresie, wkrótce podamy listę hoteli współpracujących z miastem i oferujących rabaty dla uczestników Mistrzostw.

Zapisz się

Add a comment
Kategoria:

Kolorowe Plażowanie z Wrocławskimi Morsami.

Aquaerobik, rozgrzewka w rytmach gorącej Zumby - letnia zadyma w środku zimy. To wszystko tylko u nas, pozytywnie zakręconych Wrocławskich Morsów! Dołącz do naszej zwariowanej ekipy!

Weź akcesoria plażowe, my gwarantujemy gorącą atmosferę, napoje rześką wodę i dużo dobrej zabawy! Cały przychód z imprezy zasili konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

"Bilet wstępu" to datek do puszki wolontariuszy nie mniej niż 10 zł.

 

Kochani podczas kąpieli dla WOŚP będzie poddany licytacji obraz naszej twórczej koleżanki Irenki Zajączkowskiej. Inspiracją do namalowania tego obrazu była muzyka zespołu "Pink Floyd". Olej 50X70.  Przynieście dużo kasy  Zapraszamy serdecznie.

  • 1
  • 2

 

 

 

 

 

 

 

Add a comment