Internet

Kategoria:

Dla nich lodowata woda nie jest straszna. Ba. Im zimniejsza, tym lepiej! Wrocławskie Morsy – w poszukiwaniu zimna – pojechały do Przesieki w powiecie karkonoskim, żeby ochłodzić ciała w wodach tamtejszego wodospadu. Tym samym morsy z Wrocławia rozpoczęły sezon morsowy 2022/2023. Zobaczcie zdjęcia z tego wyjazdu!

Kategoria:

Eliza Adamek-Pukacz to mieszkanka Trzebnicy od zawsze. Kiedy ją spotykam jest niezmiennie uśmiechnięta. Dlaczego tak jest dowiedzieć się będziemy mogli (przynajmniej częściowo) czytając ten wywiad. Ale może przed lekturą zróbcie sobie gorącą herbatę lub napijcie się czegoś innego, rozgrzewającego 🙂

Kategoria:
Moda na morsowanie zdumiewa
Spotkania WM przed pandemią (Fot. Wrocławskie Morsy)

Czegoś takiego nie było nigdy, normalnie są kolejki do jeziora!

Były już crossfit i triathlon, była też fala świątecznych, rodzinnych sesji fotograficznych; teraz pora na nową modę. Nieoczekiwanie stało się nią morsowanie – nie ma dnia, byśmy w mediach społecznościowych nie widzieli nowych zdjęć morsujących znajomych. Nawet takich, którzy wcześniej w zasadzie nie wstawali z kanapy.

Kategoria:

Nie wszyscy narzekają na mróz – kilkanaście stopni na minusie to wymarzone warunki na zimowe kąpiele. Wrocławskie morsy długo czekały na taką okazję. Żałują tylko, że nie ma śniegu do nacierania ciała po wyjściu z wody.