Jak się przygotować do pierwszej kąpieli

Łukasz

Niektórzy uważają, że to co robimy to sport ekstremalny. Inni twierdzą, że tylko szaleńcy się na to decydują. Większość morsujących z nami osób twierdziło kiedyś, że nigdy w życiu tego nie zrobią. Jak się później okazało, stało się to naszym stanem umysłu :)

Jeśli chcesz spróbować kąpieli w zimnej wodzie po raz pierwszy i zdecydowałeś się, że chcesz to zrobić z nami, to nie zastanawiaj się więcej czy jesteś za chudy, za stary, czy jest za zimno, czy już za późno. Po prostu przyjdź na nasze morsowisko, a my już się Tobą zajmiemy :)

Najważniejsze co musisz wiedzieć, to czy nie masz nadciśnienia tętniczego, choroby układu krążenia czy choroby serca. Jeśli jesteś pewien, że nie masz żadnych przeciwwskazań do takiej kąpieli, to przygotuj sobie karimatę, ręcznik i/lub szlafrok, buty do wody, czapkę, rękawiczki no i oczywiście strój do kąpieli. Możesz też zabrać ze sobą termos z gorącym napojem. Następnie zapoznaj się z naszym nieskomplikowanym regulaminem kąpieli oraz wydrukuj i wypełnij oświadczenie. Wszystko razem spakuj do torby i weź ze sobą na kąpiel.

Dokumenty:

  1. Regulamin kąpieli
  2. Oświadczenie (pobierz i wypełnione przynieś na kąpielisko):

Po wszystkim, nie zapomnij podzielić się z nami swoimi wrażeniami z pierwszej kąpieli, opisując je w kilku zdaniach i wysyłając na email podany w zakładce kontakt. Można załączyć jedno zdjęcie.

Kategoria: