Jak zostać członkiem Stowarzyszenia „Wrocławskie Morsy”

Cieszy nas że tu trafiłeś/aś, bo oznacza to, że jesteś zainteresowany/a wstąpieniem w poczet członków Stowarzyszenia „Wrocławskie Morsy”. Oto kilka wymagań, które musisz spełnić:

  1. Od października do 15 grudnia aktywnie uczestniczyć w kąpielach. Angażuj się w pomoc przy kąpielach (rozkładanie i składanie flag, plandek).
  2. Poproś któregoś z Członków Stowarzyszenia aby został Twoim wprowadzającym. W sprawie osoby wprowadzającej możesz się zwrócić do Zarządu - przydzielimy Ci ją.
  3. Zapoznaj się z Regulaminem Kąpieli i Statutem Stowarzyszenia. Regulamin będzie Ciebie obowiązywał od teraz, a Statut po przyjęciu w poczet członków Stowarzyszenia. Dokumenty te, wraz z drukiem deklaracji członkowskiej możesz pobrać poniżej.
  4. Wydrukuj i wypełnij1 deklarację członkowską.
  5. Wykąp się z nami minimum 5 razy, za każdym razem zabierz ze sobą swoją deklarację. Po kąpieli podaj ją osobie wprowadzającej która potwierdzi kąpiel datą i swoim czytelnym podpisem.
  6. Złóż na ręce kogoś z Zarządu wypełnioną deklarację członkowską (na deklaracji powinny znaleźć się podpisy osoby wprowadzającej, potwierdzające uczestnictwo w kąpielach w bieżącym sezonie).

Po 15 grudnia, Zarząd podejmie decyzję o przyjęciu Ciebie w poczet członków Stowarzyszenia, odroczy podjęcie decyzji lub odmówi przyjęcia. O podjętej decyzji zostaniesz poinformowany e-mailem.

Jeżeli Zarząd podejmie decyzję o przyjęciu Ciebie w poczet członków Stowarzyszenia - zostaniesz poinformowany o wysokości, terminie i sposobie wpłaty wpisowego oraz składki członkowskiej. Po ich uiszczeniu otrzymasz strój klubowy (czapkę, szalik oraz koszulkę) i oficjalnie staniesz się Członkiem Stowarzyszenia. Od tego momentu będziesz posiadał pełnię praw członkowskich, ale również i obowiązki, do których w szczególności należy jak najczęstszy udział w naszych kąpielach i spotkaniach.

Od 1 stycznia kąpielisko otwarte będzie tylko dla członków naszego Stowarzyszenia.

Jeśli nie zdążyłeś/aś w podanym terminie spełnić opisanych wymagań, nie przejmuj się. Masz szansę uczestniczenia w kąpielach po 1 stycznia, pod warunkiem, że zostaniesz naszym Darczyńcą, Po wpłacie odpowiedniej darowizny otrzymasz stosowną kartę i bez żadnych problemów będziesz kąpać się z nami. Sprawdź szczegóły: Zostań darczyńcą?


1Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią, deklarację (osoba małoletnia) w Twoim imieniu składa Twój opiekun prawny.

Dokumenty:

  1. Statut Stowarzyszenia „Wrocławskie Morsy”
  2. Regulamin kąpieli
  3. Deklaracje interaktywne (pobierz, wypełnij, wydrukuj, podpisz i przynieś na kąpielisko):
Kategoria: