Jak zostać członkiem Stowarzyszenia „Wrocławskie Morsy”

Cieszy nas że tu trafiłeś/aś, bo oznacza to, że jesteś zainteresowany/a wstąpieniem w poczet członków Stowarzyszenia „Wrocławskie Morsy”. Oto kilka wymagań, które musisz spełnić:

  1. Aktywnie uczestnicz w kąpielach w trakcie sezonu morsowego. Angażuj się w pomoc przy kąpielach (rozkładanie i składanie flag, plandek).
  2. Poproś któregoś z Członków Stowarzyszenia aby został Twoim wprowadzającym. W sprawie osoby wprowadzającej możesz się zwrócić do Zarządu - przydzielimy Ci ją.
  3. Zapoznaj się z Regulaminem Kąpieli i Statutem Stowarzyszenia. Regulamin będzie Ciebie obowiązywał od teraz, a Statut po przyjęciu w poczet członków Stowarzyszenia. Dokumenty te, wraz z drukiem deklaracji członkowskiej możesz pobrać poniżej.
  4. Wydrukuj i wypełnij1 deklarację członkowską.
  5. Wykąp się z nami minimum 5 razy, za każdym razem zabierz ze sobą swoją deklarację. Po kąpieli podaj ją osobie wprowadzającej która potwierdzi kąpiel datą i swoim czytelnym podpisem.
  6. Złóż na ręce kogoś z Zarządu wypełnioną deklarację członkowską (na deklaracji powinny znaleźć się podpisy osoby wprowadzającej, potwierdzające uczestnictwo w kąpielach w bieżącym sezonie).

Na podstawie złożonej deklaracji Zarząd podejmie decyzję o przyjęciu Ciebie w poczet członków Stowarzyszenia, odroczy podjęcie decyzji lub odmówi przyjęcia. O podjętej decyzji zostaniesz poinformowany e-mailem.

Jeżeli Zarząd podejmie decyzję o przyjęciu Ciebie w poczet członków Stowarzyszenia - zostaniesz poinformowany o wysokości, terminie i sposobie wpłaty wpisowego oraz składki członkowskiej. Po ich uiszczeniu otrzymasz strój klubowy (czapkę, szalik oraz koszulkę) i oficjalnie staniesz się Członkiem Stowarzyszenia. Od tego momentu będziesz posiadał pełnię praw członkowskich, ale również i obowiązki, do których w szczególności należy jak najczęstszy udział w naszych kąpielach i spotkaniach.

Od 1 grudnia kąpielisko otwarte będzie tylko dla członków naszego Stowarzyszenia.

Jako członek Stowarzyszenia masz możliwość maksymalnie TRZYKROTNEGO wprowadzenia na kąpiel jednej osoby towarzyszącej.

Jeśli nie spełniłeś opisanych wymagań, nie przejmuj się. Masz szansę uczestniczenia w kąpielach po 1 grudnia, pod warunkiem, że zostaniesz naszym Darczyńcą, Po wpłacie odpowiedniej darowizny otrzymasz stosowną kartę i bez żadnych problemów będziesz kąpać się z nami. Sprawdź szczegóły: Zostań darczyńcą?


1Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią, deklarację (osoba małoletnia) w Twoim imieniu składa Twój opiekun prawny.

Dokumenty:

  1. Statut Stowarzyszenia „Wrocławskie Morsy”
  2. Regulamin kąpieli
  3. Deklaracje interaktywne (pobierz, wypełnij, wydrukuj, podpisz i przynieś na kąpielisko):
Kategoria: