XVI Międzynarodowy Zlot Morsów w Mielnie 2019

Krzysztof

XVI Międzynarodowy Zlot Morsów w Mielnie 2019

Zapraszamy członków Stowarzyszenia Wrocławskie Morsy i osoby im towarzyszące do rejestracji na Międzynarodowy Zlot Morsów w Mielnie.

Ponieważ liczba miejsc na Bal jest ograniczona, a uczestniczyć w nim chcemy, prosimy przesyłać zgłoszenia do 30 listopada 2018. Im wcześniej, tym lepiej! Żebyśmy zdążyli zarezerwować miejsca.

Kliknij na poniższy przycisk i

Zarejestruj się teraz

Na ten moment organizatorzy jeszcze nie udostępnili szczegółowego programu Zlotu. Ale ufamy, że będzie jak zawsze: wesoło, morsowo i atrakcyjnie!

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu.
Poniżej zamieszczamy wstępny program Zlotu.

Z morsowymi pozdrowieniami,
Zarząd Stowarzyszenia Wrocławskie Morsy.


 

Wstępny program XVI Międzynarodowego Zlotu Morsów

W takim razie zaczynamy! Zapraszamy wszystkie morsy i foczki z całego świata i okolic na największą i najlepszą morsową imprezę w całej galaktyce – XVI Międzynarodowy Zlot Morsów Nie zdradzimy Wam od razu wszystkiego, lecz gwarantujemy, że ilość niespodzianek będzie jeszcze większa niż rok temu!

Wielki turniej mrozoodpornych powraca – czekać na Was będzie niezastąpiony Pan Waldek z masą nowych pomysłów na zabawę… W turnieju będą mogły brać udział wszystkie morsy – zapraszamy indywidualnie i grupowo. Wygra ten, kto zdobędzie najwięcej morsowych monet. Rozgrzewkę zaczynamy już w czwartek, lecz prawdziwe międzymorsowe potyczki wystartują w piątek. Poza turniejem, na plaży odbędzie się masa innych atrakcji: konkurencje sportowe, wspólne rozgrzewki i tańce oraz bieg morsów.

Obok plaży jednym z najważniejszych miejsc zlotu jest oczywiście namiot integracyjny. Bijemy się w pierś, wyciągamy wnioski i obiecujemy, że w tym roku namiot w żaden sposób Was nie zawiedzie. Będzie jeszcze więcej miejsca, lepiej rozwiążemy kwestię cateringu, ogrzewania i zaplecza. Obiecujemy, że się nie zawiedziecie.

Jednak nie jaki namiot, ale co w nim będzie się działo jest najważniejsze. W piątek muzyczna zabawa karaoke i występ jednego z najlepszych kabaretów w Polsce, a w sobotę spotkanie z gośćmi specjalnymi oraz moment, na który wszyscy czekają, czyli największy morsowy bal nad Bałtykiem… niezapomniana atmosfera, wspaniali muzycy i najlepsi prowadzący zadbają, abyście bawili się, jak nigdzie indziej.
Dla morsów przybywających do Mielna z dziećmi przygotowaliśmy nowość. Poza kameralnym Balem w Krokusie, na w osobnej sali odbędzie się impreza Disco KIDS, w czasie której animatorzy zadbają, aby Wasze pociechy mogły bawić się równie dobrze, jak Wy.

Jak co roku będziecie mogli wziąć ślub w Pałacu (przypominamy, że ślub ważny jest tylko w Mielnie), obejrzeć kulinarne pokazy oraz oficjalnie zostać morsem, dzięki pasowaniu przez samego Neptuna. Oczywiście każdy mors wyjedzie od nas z pakietem niezapomnianych pamiątek zlotowych. W tym roku planujemy kolejną nowość, a o szczegółach napiszemy wkrótce. Idąc za Waszymi opiniami znacząco zwiększymy też ilość bali i saun – gwarantujemy, że miejsca dla nikogo nie zabraknie!

Zapisy na Zlot uruchomimy już w listopadzie tego roku – przypominamy, że w przypadku Wielkiego Balu oraz Balu w Krokusie obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, więc warto już teraz podjąć decyzję o przyjeździe do światowej stolicy morsów.

Do zobaczenia w lutym,
Ekipa Międzynarodowego Zlotu Morsów.

Źródło: zlotmorsow.mielno.pl

Zarejestruj się

Kategoria: