Relacja z Wyjazdowego Rozpoczęcia Sezonu 2017/2018

Wyjazdowe rozpoczęcie sezony morsowego 2017/2018 w Przesiece

Tradycji stało się zadość w weekend 18-19 listopada 2017 nasze stowarzyszenie dla członków i przyjaciół zorganizowało Wyjazdowe Rozpoczęcie Sezonu Morsowego w Przesiece.

Wycieczka w góry

Plan wykonaliśmy w 100%. Już wczesnym rankiem w sobotę grupa lubiąca wędrówki wybrała się na 18 kilometrową wycieczkę w góry. Naszym przewodnikiem był Tomek, który bezbłędnie i bezpiecznie przeprowadził nas przez szlak. Miejscami było tyle śniegu, że musieliśmy iść gęsiego robiąc wąską ścieżkę. Wycieczkę będę wspominać bardzo miło, byliśmy zgranym teamem, na dodatek tak mocnym, że z dużym zapasem czasowym zdążyliśmy jeszcze pobiesiadować z kiełbaskami przy ognisku. Dziękuję Agnieszce, Dziuni, Natalii, Danusi, Izie, Grzesiowi i Tomkowi za wspólne spędzenie tego czasu.

Wieczorna kąpiel z pochodniamiJednak wisienką na torcie mijającego dnia była wieczorna kąpiel z pochodniami, ależ się działo!!! Było wesoło i hucznie a iskrzące w ciemności zimne ognie spowodowały, że ta kąpiel była bajkowa i magiczna. Pamiętam głośne oklaskiwanie i okrzyki morsów: „Dziękujemy!, Dziękujemy!, Dziękujemy!” :D

BalPo szampańskiej wieczornej kąpieli udaliśmy się na tematyczny bal „ Niemożliwe czyli nie do poznania”.
Przebieranie to domena Wrocławskich Morsów, więc nie było z tym problemów. Pomysłowe ubrania wzbudzały w nas salwy śmiechu, o żartach z policjanta nie wspomnę. Dodatkowo zabawę wzbogaciła nam foto budka, dzięki niej wiele wspomnień mogliśmy zabrać do domu. W trakcie zabawy odbywały się konkursy w tym quiz o tematyce morsowej, najszerszą wiedzą w tym zakresie wykazała się Joasia Kozina – Brawo.

Otwarcie sezonu morsowego 2017/018 w Przesiece Drugiego dnia w niedzielę uroczyście rozpoczęliśmy otwarcie sezonu morsowego 2017/2018. Otwarcia, poprzez rozwiązanie pomarańczowej kokardy dokonał prezes naszego Stowarzyszenia Krzysztof Zygadło.
Na inaugurację przybyli członkowie wielu klubów z Polski (organizatorzy - Wrocławskie Morsy oraz morsy z następujących miejscowości: Przesieka, Lubań, Kudowa, Staniszów, Bolesławiec, Włocławek, Legnica, Kalisz i inni), przyjaciele, oraz sympatycy morsowania i zdrowego trybu życia.

Pogoda nam dopisała, humory jeszcze bardziej :D
Temperatura powietrza wynosiła 0 a wody 1,2.

Podsumowując

To był wspaniały wyjazd pełen atrakcji, niezapomnianych chwil. Krzysztof jesteś niesamowity, wspaniale sobie poradziłeś ! świetna organizacja, gorąca atmosfera,
Dziękuję za umożliwienie poznania i bycia z niesamowitymi ludźmi.

Kochani dajecie mi takiego „kopa”, że potem z ogromną energią chodzę naładowana jeszcze kilka dni.

Z morsowymi pozdrowieniami
Mirella

 

Kronika - zobacz więcej zdjęć z rozpoczęcia sezonu w Przesiece:

 

 

Kategoria: