Dymitr
Kategoria:

Będzie nam miło jeżeli udostępnisz informację o nas na swojej stronie internetowej lub blogu. Możesz wykorzystać dowolny baner lub link tekstowy zamieszczony poniżej.

Jak dodać baner?
– Skopiuj kod HTML znajdujący się pod jednym z poniższych banerów i wklej go w wybranym miejscu swojej strony.

Banery

Wrocławskie Morsy
Wrocławskie Morsy
Morsy Wrocław
Morsy Wrocław
Morsy Wrocław
Morsy Wrocław
Wrocławskie Morsy
Wrocławskie Morsy
Wrocławskie Morsy
Morsy Wrocław
Wrocławskie Morsy

Linki tekstowe

Wynik wygląda następująco: Wrocławskie Morsy
Wynik wygląda następująco: Morsy.Wroclaw.pl
Add a comment
Łukasz
Kategoria:

Niektórzy uważają, że to co robimy to sport ekstremalny. Inni twierdzą, że tylko szaleńcy się na to decydują. Większość morsujących z nami osób twierdziło kiedyś, że nigdy w życiu tego nie zrobią. Jak się później okazało, stało się to naszym stanem umysłu :)

Jeśli chcesz spróbować kąpieli w zimnej wodzie po raz pierwszy i zdecydowałeś się, że chcesz to zrobić z nami, to nie zastanawiaj się więcej czy jesteś za chudy, za stary, czy jest za zimno, czy już za późno. Po prostu przyjdź na nasze morsowisko, a my już się Tobą zajmiemy :)

Najważniejsze co musisz wiedzieć, to czy nie masz nadciśnienia tętniczego, choroby układu krążenia czy choroby serca. Jeśli jesteś pewien, że nie masz żadnych przeciwwskazań do takiej kąpieli, to przygotuj sobie:

 • karimatę,
 • ręcznik i/lub szlafrok,
 • buty do wody,
 • czapkę,
 • rękawiczki,
 • strój do kąpieli.

Możesz też zabrać ze sobą termos z gorącym napojem. Następnie zapoznaj się z naszym nieskomplikowanym regulaminem kąpieli oraz wydrukuj i wypełnij oświadczenie. Wszystko razem spakuj do torby i weź ze sobą na kąpiel.

Dokumenty:

 1. Regulamin kąpieli
 2. Oświadczenie (pobierz i wypełnione przynieś na kąpielisko):

Po wszystkim, nie zapomnij podzielić się z nami swoimi wrażeniami z pierwszej kąpieli, opisując je w kilku zdaniach i wysyłając na email podany w zakładce kontakt. Można załączyć jedno zdjęcie.

Add a comment
Dymitr
Kategoria:

W celu aktualizacji swoich danych zamieszczonych na stronie internetowej Wrocławskich Morsów – wyślij poniższy zestaw informacji na email podany w zakładce kontakt.

 1. Imię i Nazwisko*
 2. Przezwisko morsowe
 3. Morsuje od (rok, ewentualnie miesiąc, dzień)*
 4. Napisz o swoim morsowaniu (Dlaczego morsuje? Co daje mi morsowanie?)*
 5. Dołącz swoje aktualne zdjęcie

_____________________
* informacje obowiązkowe

 

Ważne

Powyższe dane wyślij z adresu email, który został podany w Twojej deklaracji członkowskiej.

Add a comment
Tomek
Kategoria:

Inicjatywa założenia grupy biegowej pojawiła się w styczniu 2012 roku. Poprzez propagowanie morsowania jako dobrej metody na hartowanie organizmu i regenerację mięśni po treningach do grona morsów zaczęło dołączać coraz więcej biegaczy maratończyków. W czasie wspólnych treningów często rozmawialiśmy o łączeniu biegania z morsowaniem i ostatecznie podjęliśmy decyzję, że spróbujemy stworzyć inicjatywę pod nazwą Grupa Biegowa Wrocławskie Morsy.

Pierwszym krokiem było założenie wątku na forum dyskusyjnym Wrocławskich Morsów z propozycją utworzenia Grupy, aby zainteresować wszystkich pomysłem. W początkowym okresie było nas kilka osób, ale z biegiem czasu nasza Grupa Biegowa zaczęła się powiększać. W miesiącu marcu już wyposażeni w koszulki z nazwą grupy wystartowaliśmy w Półmaratonie Ślężańskim. Na zawody przybyliśmy samochodami z chorągiewkami Stowarzyszenia, oraz z balonikami. Wielu biegaczy zauważyło nasz udział i bardzo entuzjastycznie potraktowali nasze przedsięwzięcie.

Od tego czasu do dnia dzisiejszego zaliczyliśmy wiele startów w barwach GB Wrocławskich Morsów, co więcej wyjazdy na zawody były okazją do integracji naszego klubu, bo wielu niebiegających jechało z nami i dopingowało nas na trasie biegu. Należy tutaj zaznaczyć, że Klub Wrocławskie Morsy zajął pierwsze miejsce dla grupy kibicującej podczas Maratonu Wrocławskiego w 2012 roku.

W międzyczasie działalność naszej grupy biegowej rozszerzyła się o narty biegowe. W sezonie zimowym 2011/2012 i 2012/2013 wielu członków Stowarzyszenia dołączyło do biegania na nartach, łącząc to przy okazji z morsowaniem. Można przyznać, że mamy swoje miejsce do morsowania w górach izerskich, a jest nim rzeczka Izera. Często podczas wypadów narciarsko-biegowych kąpiemy się w tym potoku wzbudzając powszechny entuzjazm innych narciarzy.

Powstanie Grupy Biegowej zintegrowało środowisko morsujących biegaczy. Razem planujemy wyjazdy na zawody, razem organizujemy treningi i zachęcamy innych do aktywnego spędzania czasu.

Wiele aktualnych informacji dotyczących wyjazdów, treningów i działalności naszej grupy biegowej znajdziecie na forum dyskusyjnym Wrocławskich Morsów.

Wszyscy, którzy zechcą przyłączyć się na naszego grona będą mile widziani. Serdecznie zapraszamy.

Add a comment